LE27003x MANN&HUMMEL vervangingsonderdeel

LE27003x is een artikelnummer van MANN&HUMMEL voor compressoren. In de database van Compressor Parts Finder verwijst MANN&HUMMEL LE27003x naar OCP OS230-008, een olieafscheider, toegepast in 4 vermelde compressormodellen.

Kruisverwijzing voor MANN&HUMMEL LE27003x

Merk
MANN&HUMMEL
Gezocht artikelnummer
LE27003x
Gevonden artikelnummer
LE27003x
OCP-artikelnummer (vervanger)
OS230-008
Keltec / alternatief artikelnummer
KV230-008
Producttype
Olieafscheider

Compressormodellen waarop dit onderdeel past

MANN&HUMMEL LE27003x / OCP OS230-008 staat vermeld voor de volgende compressoren.

  • COMPAIR—6060C / 60 HP
  • COMPAIR—6075C / 75 HP
  • KAESER—M120T
  • ROTAIR—MDVN85

Technische specificaties

Afmetingen en filtermedium van de OCP-vervanger voor MANN&HUMMEL LE27003x.

D1 buitendiameter
275 mm (10,83 inch)
D2 diameter
329 mm (10,83 inch)
D3 diameter
219 mm (8,62 inch)
H1 hoogte
317 mm (12,48 inch)
H2 hoogte
305 mm (12,01 inch)

Dit onderdeel vervangt ook

Dezelfde OCP-vervanger dekt naast MANN&HUMMEL LE27003x ook deze OEM-nummers.

← Alle artikelnummers van MANN&HUMMEL